HAKKIMIZDA

::Erhak Uluslararası Taşımacılık 2001 yılında kurulmuş olup, Karayolu taşımacılığında güven taşımaktayız.

:: Kara faaliyetlerini gümrükleme ve sigorta hizmetleriyle ile tamamlayarak sizlere baştan sona arzuladığınız hizmeti özenle vermekteyiz.Nakliye konusundaki ihtiyaçlarınızı farklı bakış açımız ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle karşılayabilmek bizim için mutluluk ve gurur kaynağı olacaktır.

:: Konusunda deneyimli kadromuz ve tüm tedarikçilerimizle birlikte, başta İngiltere olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine karayolu taşımacılığı ile ihracat ve ithalat taşımaları gerçekleştirmekteyiz.
:: Görevimiz mallarınızı en ekonomik,hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerinize ulaştırmak ve mallarınızın bu seyahati esnasında sizleri gelişmelerden haberdar etmektir.

:: Uluslararası taşımacılık hizmeti veren deneyimli kadromuz ihraç veya ithal edeceğiniz her türlü mallarınızın bir an evvel yerine ulaşması için sizler adına her türlü sorunu çözmeye hazır olup bu alanda işlem yapacak siz değerli müşterilerimiz için her türlü desteği vermeye de gönüllü olacaktır. Sürekli alternatif taşıma yöntemleri üzerinde araştırma yapan ekibimiz sizlere günün sınırlı modellerinden farklı imkanlar sunmaya kararlıdır.

Erhak Uluslararası Taşımacılık 2001 yılında kurulmuş olup, Karayolu taşımacılığında güven taşımaktayız.

Kara faaliyetlerini gümrükleme ve sigorta hizmetleriyle ile tamamlayarak sizlere baştan sona arzuladığınız hizmeti özenle vermekteyiz.Nakliye konusundaki ihtiyaçlarınızı farklı bakış açımız ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle karşılayabilmek bizim için mutluluk ve gurur kaynağı olacaktır.

16 adet Özmal aracımız ve 16 adet kiralık aracımızla hizmet vermekteyiz.

İstiklal Cad.Turgut Reis Mah.Armoni İş Merkezi Kat:5 No:6 MERSİN

TEL: 0(324) 239 20 74-75

FAX: 0(324)239 20 76

EMAIL: erhak@erhaknakliyat.com

 
 
Dolar: YTL.
Euro: YTL.
   
2005 - Erhak - Her hakkı saklıdır.